lingvika lekcje angielskiego logo

Angielski przez Internet - jak to wygląda

Lekcje angielskiego online to nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, oszczędność czasu oraz elastyczność. Nie potrzeba być technologicznym maniakiem, bo rozwiązania które oferuję, są proste i intuicyjne. Wystarczy w miarę dobry sprzęt (komputer, laptop, tablet) i w miarę dobry dostęp do Internetu.

Logujemy się do aplikacji internetowej - naszej wirtualnej klasy. Widzimy się przez kamerkę, słyszymy przez słuchawki lub głośniki, rozmawiamy przez mikrofon. Możemy pisać i rysować na tablicy, przeglądać prezentacje i materiały, pisać i zaznaczać na materiałach, odtwarzać audio i wideo. Chociaż pracujemy na odległość, atmosfera i interakcja jest taka sama, jak na klasycznym spotkaniu.

Czasami występują problemy wynikające z jakości łączy, awarii, zdarzeń pogodowych takich jak burze czy śnieżyce lub złościwości rzeczy martwych, czyli naszych urządzeń. Jednak w ciągu ponad 5 lat mojego nauczania online problematycznych sytuacji nie było wiele. Im lepsze łącze internetowe ale także im lepsze parametry ma nasz sprzęt komputerowy, tym lepsza jakość lekcji.

Niektóre osoby obawiają się, że nie są wystarczająco obeznane z komputerem i nie poradzą sobie z nauką przez aplikację internetową. Na poczatku wszystko, co nowe i nieznane jest trudne. Uczę osoby w różnym wieku, w tym 50+, na różnym stopniu zaawansowania technologicznego i mogę zapewnić, że po okresie zapoznawania się z nowym programem, sprawnie pracują z aplikacją. Ja też na bieżąco pomagam a także przekazuję dokładne informacje i instrukcje.

Lekcja angielskiego przez Internet odbywają się w takich obszarach:

angielski na co dzień

angielski w pracy

angielski dla specjalistów

przygotowanie do egzaminów

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się o warunkach i płatnościach za lekcje

Dlaczego warto skorzystać

Uczymy się w swobodnej atmosferze własnego domu lub biura

Oszczędzamy czas na dojazdy

Możemy kontynuować lekcje na wyjeździe służbowym, dłuższym pobycie u rodziny, czy nawet na wakacjach

Lekcje mogą odbywać się o nietypowych godzinach - bardzo rannych lub póżnym wieczorem

Jesteśmy na czasie z nowymi technologiami :)