lingvika lekcje angielskiego logo

Kilka słów o sobie

Jestem lektorką języka angielskiego prowadzącą od 2011 roku własną działalność pod szyldem Lingvika

Posiadam certyfikat CELTA Cambridge University potwierdzający kwalifikacje w nauczaniu języka angielskiego jako obcego osoby dorosłe. Certyfikat ten honorowany jest przez szkoły języka angielskiego na całym świecie.

Współpracowałam ze szkołami językowymi w Warszawie prowadząc kursy dla grup i indywidualne zajęcia dla kadry zarządzającej

Posiadam międzynarodowe certyfikaty potwierdzające znajomość języka angielskiego:

Certificate of Proficiency In English, Cambridge University (ocena A)
TOEIC 970 punktów
City and Guilds Level 3 Certificate in International ESOL Diploma - Mastery C2
Pitman Examinations Institute, Londyn, U.K. (obecnie City and Guilds) certyfikat z języka handlowego i korespondencji biznesowej

Cały czas dokształcam się w zakresie nauczania dorosłych. Biorę udział w szkoleniach, konferencjach i webinariach a także w programie Cambridge University dotyczącycm podnoszenia kwalifikacji w nauczaniu.


Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii a także mam studia podyplomowe jedne w zakresie inwestycji, drugie dotyczące tłumaczeń specjalistycznych.
Przez 17 lat pracowałam w różnych międzynarodowych korporacjach, gdzie miałam wiele różnych możliwości wykorzystywania języka angielskiego w praktyce. O tym dlaczego zostawiłam świat korporacji na rzecz nauczania można przeczytać na blogu

Nauczanie języka, zwłaszcza obserwowanie postępów, jakie robią moi uczniowie, sprawia mi ogromną satysfakcję. Z drugiej strony, nauka języków obcych jest jedną z moich ulubionych aktywności. Uczyłam się już rosyjskiego, łaciny, greki, niemieckiego i włoskiego. Teraz zgłębiam tajniki japońskiego. Prowadzę też blog o nauce języków, zwłaszcza języka angielskiego.

W wolnym czasie lubię fotografować, czytać, pisać opowiadania, słuchać różnorodnej muzyki, oglądać japońskie filmy, seriale i programy rozrywkowe, ćwiczyć jogę, pilates, nordic walking, HIIT i cardio, podróżować, a czasem też pogrzebać coś w HTMLu i zrobić prostą stronę internetową, jak ten serwis.