lingvika lekcje angielskiego logo

Lekcje angielskiego w praktyce

Zapraszam do nauki ze mną osoby dorosłe na poziomach zaawansowania od zupełnego początkującego do zaawansowanego, które chcą uczyć się na zajęciach indywidualnych w przyjaznej atmosferze z wykorzystaniem najlepszych metod i materiałow dostępnych na rynku.

Lekcje mogą odbywać się na miejscu w Piasecznie pod Warszawą (zobacz: kontakt) lub online.

Ile czasu trwa lekcja?

Zajęcia trwają 60 min. lub 90 min. Nie prowadzę krótszych lekcji. Zajęcia 120 minutowe są teoretycznie możliwe, ale nie rekomenduję ich ze względu na spadek koncentracji w połowie zajęć, spowodowany zmęczeniem.

Ile kosztuje lekcja?

Koszt standardowej lekcji, zarówno stacjonarnej jak i online, to 70 zł za 60 minut, 105 zł za 90 min. Kursy specjalistyczne są wyceniane indywidualnie.

W jakich godzinach mogą odbywać się lekcje?

Zajęcia odbywają się między godziną 7:00 rano a 20:00 od poniedziałku do piątku.

Czy w lekcji mogą brać udział dwie osoby?

Specjalizuję się w lekcjach 1-na-1 ale teoretycznie dwie osoby mogą uczestniczyć, zarówno w zajęciach stacjonarnych, jak i online. Proszę o kontakt w sprawie szczegółów.

Czy pierwsza lekcja jest darmowa, pokazowa?

Nie, nie prowadzę darmowych, pokazowych lekcji. Już na pierwszej lekcji ze mną poćwiczysz angielski i nauczysz się przydatnych rzeczy. Jednak pierwsza lekcja nie zobowiązuje do kontynuowania nauki ze mną. Zawsze może okazać się, że nie ma chemii z nauczycielem, a to ważne w nauce.

Czy uczysz dzieci i młodzież?

Nie. Uczę tylko osoby dorosłe (18+)

Czy przygotowujesz do matury?

Nie, nie przygotowuję do żadnych egzaminów szkolnych.

Czy dojeżdżasz do ucznia?

Nie, ze względu na dużą ilość zajęć nie jestem w stanie dojeżdżać do uczniów.

Czy za lekcję można płacić kartą kredytową?

Nie, nie posiadam terminala do kart.

Jak płacę za lekcje?

Za zajęcia, zarówno online, jak i stacjonarne, płaci się z góry za miesiąc nauki na podstawie otrzymanej faktury. Wsześniej ustalam z uczniem, czy planuje w miesiącu nieobecności (no. urlop) i nie uwzględniam takich dni w rozliczeniu. Uczeń może też odwołać już opłaconą lekcję i jeśli zrobi to zgodnie z regulaminem, płatność za prawidłowo odwołaną lekcję będzie odjęta od kolejnego miesiąca.

Czy wystawiasz faktury VAT?

Tak, wystawiam faktury VAT ale obecnie nauka języków obcych jest zwolniona z podatku VAT.