lingvika lekcje angielskiego logo

Opinie o lekcjach angielskiego i nauczycielu

Poniższe opinie wystawili moi uczniowie na portalu e-korepetycje Pisownia oryginalna.

Agnieszka 14 kwietnia 2015

Z p. Katarzyną uczę się j. angielskiego biznesowego od kilku miesięcy. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza zarówno lingwistyczna jak i metodyczna sprawiają, że opanowywanie nowego materiału jest dla mnie łatwe i przyjemne, a przy tym skuteczne. Z każdą lekcją robię widoczne postępy i z pewnością jest w tym duża zasługa jej osobowości, zaangażowania i metod dostosowanych do moich potrzeb i możliwości. Serdecznie polecam.

Rafał 13 kwietnia 2015

Uczę się z p. Katarzyną od listopada, na początku miałem obawy związane z prowadzeniem lekcji online - jednak w bardzo krótkim czasie zostały one rozwiane. Kontakt online ( kamera, mikrofon oraz specjalna platforma) jest wygodny i oszczędza czas związany z dojazdami, pani Katarzyna dopasowuje zajęcia do potrzeb ucznia, lekcje nie są nudne a materiał jest łatwo przyswajalny. kontakt online pomaga przezwyciężyć bariery związane z mówieniem w obcym języku. Polecam naukę z Panią Kasią każdemu, nawet przy lekcjach raz w tygodniu mozna się skutecznie uczyć, a postępy są widoczne z tygonia na tydzień. 100% - owy profesjonalizm, zaangarzowanie, rzetelność i ogromna wiedza Pani Kasi sprawiają że nawet najbardziej oporny uczeń zaczyna mówić po angielsku.

Elżbieta 31 marca 2015

Bardzo doceniam naukę z p. Kasią, a uczymy się razem z mężem już kilka lat. Zajęcia są urozmaicone i ciekawie prowadzone. Tematyka lekcji jest dostosowana do naszych potrzeb. Dzięki p. Kasi z łatwością uczymy się gramatyki i słówek. Z pełną odpowiedzialnością polecam

Anna 27 lipca 2014

Z Panią Katarzyną uczymy się angielskiego od roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Katarzyna jest profesjonalistką w 100%, jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć i ma dużą łatwość w tłumaczeniu zawiłości językowych. Zagadnienia, które kiedyś wydawały nam się trudne okazują się logiczne i oczywiste. Mąż dzięki nauce z Panią Katarzyną zdał egzamin FCE a teraz przygotowuje się do egzaminu na wyższym poziomie. Poza tym Pani Katarzyna daje nam wiele cennych wskazówek jakich narzędzi i technik używać aby nauka była efektywna. Polecamy.

Justyna 10 lipca 2014

Bardzo polecam Panią Kasię jako nauczyciela języka angielskiego. Jest profesjonalna, zawsze przygotowana do zajęć. Lekcje są ciekawe i przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości osoby uczącej się. Zajęcia Pani Kasia prowadzi w miłej, bezstresowej atmosferze a jednocześnie jest wymagająca. Pani Kasia jest bardzo dobrym nauczycielem.

Sylwia 2 czerwca 2014

Bardzo polecam lekcję języka angielskiego z Panią Kasią. Lekcje prowadzone są w ciekawy i różnorodny sposób, jak najbardziej dostosowany do danej osoby w bardzo miłej atmosferze. Jeśli ktoś poszukuje zaangażowania, profezjonalizmu i indywidualnego podejścia to szczerze polecam naukę z Panią Kasią.

Beata 19 stycznia 2014

Od 1,5 roku uczę się z Panią Kasią i polecam Ją jako nauczyciela. Zawsze przyjeżdża na zajęcia, jest punktualna, zorganizowana, systematyczna i cierpliwa. Zwraca uwagę na potrzeby i możliwości uczącego się. Pomaga przełamać stres związany z mówieniem w obcym języku nawet osobom w średnim wieku. Polecam.

Krzysiek 8 listopada 2013

Przygotowuję się do Business Certificate, Pani Kasia nakreśliła jasny plan przygotowań. Lekcje są bardzo ciekawe, dają mi możliwość wielokierunkowego przygotowania się do egzaminu.

Marta 24 kwietnia 2013

Pani Kasia jest świetnie przygotowana do zajęć - co do szczegułów to odsyłam do poczytania "treści ogłoszenia" bo to wszystko rzeczywiście tak wygląda jak jest opisane. :) Oprócz samej nauki podsuwa pomysły na to jak uczyć się słówek używając map myślowych, aplikacji na komputer i telefon a poza tym fajne strony, przydatne w nauce języka. No i rewelacja jak dla mnie - podsumowania gramatyki z Brucem w roli głównej ;) Na prawdę świetna lektorka - gorąco polecam!

Anna 15 stycznia 2013

Języka angielskiego uczę się od wielu lat. Uczęszczałam na różnego rodzaju kursy, miałam wielu nauczycieli. Od paru miesięcy mam lekcję z Panią Katarzyną Lwowską, która zaskoczyła mnie swoim podejściem do nauczania - każdą lekcję przygotowuje specjalnie dla mnie, pod kątem moich potrzeb, tempa mojego uczenia i zapamiętywania. Lekcja jest intensywna i prowadzona w takiej atmosferze, że nie czuję się pod żadną presją, nie czuję się oceniana. Po raz pierwszy mam ogromny komfort psychiczny na lekcji, które prowadzone w ten właśnie sposób przekładają się na efekty w przyswajaniu sobie tego języka. Cieszę się że mam nauczycielkę, która spełnia wszelkie standardy nowoczesnego i skutecznego nauczania.

Basia 19 czerwca 2012

Pani Katarzyna jest doskonałym nauczycielem, który nie tylko zna język, ale posiada również wiedzę fachową z zakresu finansów, bankowości i ekonomii i wie, o czym mówi. Myślę, że jest to osoba, która nauczy angielskiego każdego!